Titles you rated
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0