Movies
Ratings
30
8 MileRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0