Series
Ratings
14
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5