Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
The StrangersRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 3.0
MasterRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0