Movies
Ratings
533
The ClosetRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.5
The Golden HolidayRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Kronk's New GrooveRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 1.5
Us and ThemRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5