Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0