Movies
Ratings
57
May 18Rated ★ 2.0
The ServantRated ★ 1.5
August RushRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5