Series
Ratings
61
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5