Series
Ratings
105
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 3.5
- Monster HighRated ★ 1.5
- Hello JadooRated ★ 2.5
- Hello JadooRated ★ 2.5
- 짜장소녀 뿌까 2기Rated ★ 2.0
- 짜장소녀 뿌까 1기Rated ★ 2.0
- SpookizRated ★ 2.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5