Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Lords of DogtownRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 0.5
Take PointRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 0.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 0.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Gemini ManRated ★ 1.5