Titles you rated
Empress KiRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5