Movies
Ratings
23
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 1.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5