Titles you rated
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5