Series
Ratings
818
The First FrostRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
The Long BalladRated ★ 3.5
The Prisoner of BeautyRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0