Titles you rated
ShopliftersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5- Heavy SnowRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5