Series
Ratings
244
Low LifeRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Weakest BeastRated ★ 1.0
Kleo Season 1Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
This Is UsRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Living With YourselfRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
PanicRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
The Terminal ListRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 5.0