Movies
Ratings
392
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.5
Between Love and HateRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.5
ScoutRated ★ 2.0
577 ProjectRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 2.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5