Movies
Ratings
1125- The First RideRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Night Always ComesRated ★ 3.0
Children of the SeaRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
JulesRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.0
Tamako Love StoryRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5