Movies
Ratings
36
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5