Series
Ratings
23
The 8 ShowRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0