Titles you rated
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5- The Armpit Hair GirlRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5