Titles you rated
- Housewife Kim Kwang Ja's 3rd ActivitiesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
HERORated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.0