Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Love NowRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5