Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Black DogRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0