Titles you rated
The InternRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
BlendedRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0