Titles you rated
Bagdad CafeRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 0.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5