Movies
Ratings
313
CruellaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
PawnRated ★ 1.0
OnwardRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5