Movies
Ratings
466
Extreme JobRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
HannaRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 0.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
BurntRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
ExitRated ★ 1.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5