Titles you rated
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
MotherRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.5