Titles you rated
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
RioRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0