Movies
Ratings
536
Christmas with the KranksRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Children's TrainRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Mile 22Rated ★ 3.0
The HoursRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Guilt TripRated ★ 3.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0