Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 3.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5