Movies
Ratings
150
The HuntressesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.5
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5