Movies
Ratings
106
SomewhereRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Le Week-EndRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Postman to HeavenRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 2.5
Venus TalkRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0