Movies
Ratings
1334
ContactRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
Almost LoveRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 1.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.0