Series
Ratings
169
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
TV Animal FarmRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 2.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5
Monthly Magazine HomeRated ★ 3.5
Shooting StarsRated ★ 3.5
Amazing SaturdayRated ★ 3.5
Beat CoinRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 4.0
The Genius PaikRated ★ 4.0- The Disney AfternoonRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0