Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 1.5