Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5- Last Winter, We PartedRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0