Movies
Ratings
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0