Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5