Titles you rated
Perfect ProposalRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Project ARated ★ 4.0
OuijaRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0