Titles you rated
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Death on the NileRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 2.0
MorbiusRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0