Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0