Movies
Ratings
160
The TruckRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5