Movies
Ratings
30
Cold EyesRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0