Titles you rated
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
GourmetRated ★ 4.0- おせんRated ★ 5.0
- Bambino!Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
- My Little ChefRated ★ 4.0
- Kitchen ConfidentialRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0