Series
Ratings
27- SoulmateRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0