Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.0
The ConductorRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 3.0