Titles you rated
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Rio 2Rated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Jennifer's BodyRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 3.5
The PlanRated ★ 2.0
SawRated ★ 3.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 4.0- The StoneRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
The TwinsRated ★ 3.0