Series
Ratings
64
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0